Meble

Meble do białych ścian

Białe ściany to najczęściej wybierany trend w designie mieszkaniowym. Dlaczego? Ponieważ pasuje do nich wszystko, są proste i eleganckie. Jedynym ich problemem jest szybko widoczny brud, jednak przy dobrze dobranej farbie – szczególnie takiej, którą można przetrzeć – nasze mieszkanie może być pomalowane na biało.

Białe ściany

Białe ściany to idealne tło dla wszelkiego rodzaju wzorów, faktur oraz kolorów. Na tym kolorze będą świetnie prezentować się wszelkiego rodzaju plakaty, grafiki oraz ręcznie malowane obrazy. Jeśli chodzi o meble to najlepszym pomysłem będzie wykorzystanie w tym przypadku sof w graficzne wzory i kolory. Oprócz tego możesz zastanowić się nad ciekawymi lampami sufitowymi, które będą rzucać cień na ścianę. Kochasz czytać książki? Świetnie! Różnobarwne okładki idealnie uzupełnią nudne i monotonne wnętrze.

Nie chcesz mieć wszystkich ścian w jednym kolorze? Żaden problem. Wybierz jedną ścianę, którą upiększysz wzorzystą tapetą lub dekoracją w postaci dekoracyjnych cegieł lub betonowych paneli. Zależy Ci na zachowaniu białego koloru w pomieszczeniu? W takim razie dodaj białą cegłę lub tapetę w kremowe wzory. Jakie kolory idealnie współgrają z bielą? Przede wszystkim błękit, turkus, kobalt, szary, czy pastelowe odcienie fioletu lub różu.

Meble do białych ścian

Biel kojarzy się z czystością i uporządkowaniem, dlatego tak dobrze z tym kolorem wyglądają proste meble. Otwarte półki, kanapy o prostym kształcie urozmaicone jedynie kolorowymi poduszkami. Ale to nie wszystko – biel to przede wszystkim kolor idealny dla modnego stylu skandynawskiego lub rustykalnego. Te dwa typy dobrze współgrają z naturalnymi materiałami takimi jak drewno czy szkło.

Pamiętaj, że biel stanowi idealną bazę dla jakiegokolwiek stylu urządzania mieszkania.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *