Design

Jak przystroić choinkę

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. Większość prezentów jest już pewnie spakowana, kreacje na uroczystą kolację wybrane, jednak czy każdy z nas w domu ma już choinkę? Jej wybór nie jest prosty, ponieważ każde drzewko jest unikatowe i wybór tego najpiękniejszego wcale nie jest łatwe! W końcu to zielone drzewko jest nie tylko symbolem magicznego czasu, ale również sprawia, że dom nabiera wyjątkowego nastroju. Jeśli masz problem z ubraniem swojej choinki – przeczytaj nasz poradnik jak się do tego zabrać!

Jaki kolor bombek na choinkę 2020

Zabierając się za ozdabianie choinki musimy pod uwagę wziąć kilka czynników. przede wszystkim zastanówmy się nad kolorystyką, która ma zdominować w roku 2020 świąteczny czas. Najczęstszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na jeden kolor lub całą paletę barw, w których zazwyczaj pojawia się czerwień, biel oraz złoto. Klasycznym rozwiązaniem jest również duet metalicznych odcieni złota i srebra lub dodanie bieli do granatu albo czerwieni. Kolor choinki zależy przede wszystkim od naszych indywidualnych preferencji i to nimi powinniśmy się kierować podczas wyboru dekoracji. Pamiętaj, że przez kilka tygodni choinka będzie stanowić nieodzowną część Twojego domu dlatego dobrze, jeśli zgra się z ogólnym wystrojem.

Jakie ozdoby na choinkę

Kolor kolorem, ale przecież teraz mamy do czynienia z prawdziwą lawiną przeróżnych ozdób choinkowych. Poczynając od ramek na zdjęcia, przez bombki w kształcie ogórka kiszonego kończąc na grających ozdóbkach. Pamiętaj, że choinka to idealne tło do stworzenia prawdziwego dzieła sztuki! Przemyśl dokładnie w jakim stylu powinno być Twoje świąteczne drzewko. Prosta i klasyczna elegancja, bombki w kształcie waszych ulubionych potraw, a może delikatne i dziewczęce ozdoby w postaci piórek, kokardek oraz figurek baletnic? Jedynym limitem ograniczającym to w jaki sposób ozdobisz swoją choinkę jest Twoja wyobraźnia!

Z pewnością w Twojej głowie istnieje obraz idealnej choinki, która powinna znaleźć się w domu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *